04-8399444 | עספיא, כביש ראשי

לייעוץ התקשרו 04-8399444
או השאירו פרטים ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם:

לפרטים נוספים

אנא מלא את הטופס ונחזור בייעוץ אדיב ומקצועי

תנורי עצים

אש בוערת בתוך אח או תנור עצים בתוך הבית מעניקה אווירה קסומה וחמימה לבית כולו. בני המשפחה כולם נוהגים להתקבץ אל מול התנור ולהתחמם בימים הקרים. תנורי עצים בצפון הפכו בשנים האחרונות פופולריים במיוחד באזורים הקרים בצפון ובצימרים רומנטיים. בכדי להתקין תנורי עצים בצפון יש לשכור שירותי התקנה מתאימים היות ופרט לבניית האח הבוערת יש לבנות גם ארובה לניקוז העשן. חשוב לציין כי חימום בתים בצפון באמצעות תנורי עצים בצפון מאפשר חיסכון משמעותי בצריכת החשמל הביתית.
רכישת תנורי עצים
תנורי עצים וקמינים ניתן להתקין כמעט בכל בית, בכדי להבטיח את בטיחות השימוש ופיזור החום יש להתאים לכל בית מתקן הסקה מתאים. חברות אשר מוכרות ומתקינות תנורי עצים בצפון תוכלנה לבחון את החדר בצורה מקצועית ולהמליץ על מתקן הסקה מתאים. התקנת הארובה היא הכרחית במקרים של התקנת תנורי עצים בצפון. בכדי להפעיל תנורי עצים בצפון יש להשתמש בעצים מתאימים לבעירה. את העצים יש לרכוש באמצעות חברות מיוחדות המספקות שירותי הסקת עצים בצפון. החברות מביאות את העצים במשלוח מיוחד עד לביתו של הלקוח.
חימום באמצעות תנורי עצים
רכישת תנורי עצים אינה מספיקה ופרט לרכישת התנור יש להקפיד להחזיק בבית מלאי של עצים איכותיים לבעירה. ישנם בעלי תנורי עצים בצפון שמפעילים את התנורים באמצעות פחמים, הפחם אינו מספק חום דומה לעצים אך במקרים בהם מתקשים להשיג עצים לבעירה ניתן להשתמש בחלק מהתנורים גם בפחמים. עצים מתאימים לבעירה בעבור תנורי עצים בצפון הם אורן, אקליפטוס, ברוש, הדר וזית. שירותי אספקת עצים להסקה בצפון ניתן להזמין באמצעות מספר חברות באזור הצפון.
מחירים של תנורי עצים
ניתן לרכוש תנורי עצים בצפון בטווחי מחירים משתנים. המחיר משתנה בהתאם לעלות ההתקנה ומבנים מיוחדים של ארובה שיש להתקין בתוך הבית. קיימים בשוק מגוון דגמים של תנורי עצים וכל לקוח רשאי לבחור לעצמו את המבנה המתאים לו ביותר. יש לזכור כי פרט לרכישת התנור יש לרכוש גם עצים לבעירה ולהתקין ארובה מתאימה או פתח אוורור אחר.

דילוג לתוכן