04-8399444 | עספיא, כביש ראשי

לייעוץ התקשרו 04-8399444
או השאירו פרטים ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם:

לפרטים נוספים

אנא מלא את הטופס ונחזור בייעוץ אדיב ומקצועי

קמינים

בשנים האחרונות החלו תושבים רבים באזור צפון הארץ רוכשים קמינים בצפון. ברחבי הקיבוצים והמושבים הקטנים ניתן לראות רכבים מחלקים עצים להסקת קמינים בצפון. הקמין מפיץ חום בבית באמצעות האש אשר בוערת בו. ניתן למצוא כיום קמינים מעוצבים בעלי דלת זכוכית מיוחדת אשר מאפשרת צפייה באש ובעצים הבוערים שבתוך הקמין. באולמות תצוגה של קמינים בצפון ניתן למצוא מגוון רב של מתקני קמין בגדלים שונים וטכנולוגיות שונות. פרט לרכישת הקמין יש לבנות בעבורו מתקן מיוחד ועצים להסקה.
שירותי תחזוקת קמינים
פרט לאולמות תצוגה ומוקדי מכירת קמינים בצפון ניתן למצוא גם חברות המספקות שירותי תחזוקה והפעלה של קמינים בצפון. החברות מספקות לתושבים עצים לבעירה ומסייעות בתחזוקת המתקנים השונים. בתוך קמינים חדשים פועל מתקן מיוחד שמאפשר להגביר ולהנמיך את עצמת החום.
שימוש נכון בתנור הקמין מבטיח חימום אחיד ונעים לכל חלל החדר ובעירה נקייה וארוכה של גזעי העץ. בכדי להפיק חום מקסימלי מהקמין יש להשתמש בעצים איכותיים לבעירה ולהתקין מתקן ארובה אשר יאפשר את ניקוז העשן וכניסה של חמצן לתוך המתקן. שאלות אודות תפעול נכון של הקמין ובחירת עצים לבעירה ניתן להפנות לחברות שירותי קמינים בצפון. מזג האוויר הקר באזור הצפון מתאים לתנורי קמין ובהתאם לכך ניתן לראות שימוש עולה בתנורי קמינים בצפון.
בתים חמים עם קמינים
לקוחות רבים נהנים במשך כל החורף משירותי אספקת עץ בעירת קמינים בצפון. העצים מגיעים אליהם עד לפתח הבית ומוצבים במתקן מיוחד. חשוב לשמור את העצים במתקן סגור ויבש, אין להשאיר את העצים חשופים לגשם ומים. בשלב הראשון להפעלת הקמין יש לסדר את העצים בצורה נכונה בתוך הקמין. חשוב לסדר את העצים זה על גבי זה, מומלץ לא להכניס יותר מידיי עצים ולא להכניס מעט מידיי עצים. לקבלת הסבר מתאים אודות כמות העצים המתאימה לכל קמין ניתן להתייעץ עם חברת שירותי קמינים. לאחר סידור העצים יש להדליק את האש בתוך הקמין. במהלך הדלקת האש יש לאפשר כניסת אוויר אל תוך הקמין, ניתן לפתוח את דלת הקמין בכדי לאפשר הדלקה מהירה של העצים בתוך הקמין. לאחר שהקמין נדלק ומתחמם יש לסגור את דלת הקמין ולאפשר לאש להפיץ חום ולחמם את הבית. באולמות תצוגה של קמינים בצפון ניתן ללמוד כיצד לתפעל את הקמין וכיצד להדליק ולכבות אותו.

דילוג לתוכן