04-8399444 | עספיא, כביש ראשי

לייעוץ התקשרו 04-8399444
או השאירו פרטים ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם:

לפרטים נוספים

אנא מלא את הטופס ונחזור בייעוץ אדיב ומקצועי

הסקת עצים

תושבים רבים באזור הצפון ובשאר האזורים הקרים של הארץ נוהגים לחמם את הבית באמצעות קמינים. בתוך הקמין מניחים עצים ומחממים את הבית באמצעות חום הבעירה האיטית של העץ. הקמין מעניק לבית חימום ביתי ללא שימוש מיותר ויקר בחשמל. לצורכי ההסקה יש לרכוש עצים מוכנים להסקה,באזור הצפון פועלות מספר חברות המספקות הסקת עצים בצפון.
משלוחי הסקת עצים
ניתן להזמין שירותי הסקת עצים בצפון בכל אזור הצפון על פי הזמנה מראש. במועד ההזמנה יש לבחור בין עצים יבשים לעצים רטובים. מחירי הסקת עצים צפון נקבעים על פי קוב וסוג השירות שמבקש הלקוח. פרט לשירותי המשלוח עד הבית ניתן להזמין גם שירותי סידור עצים בבית הלקוח וסידור של העצים בתוך הקמין.
שימושי הסקת עצים
בכל רחבי הצפון ניתן לראות בעונת החורף רכבי הסקת עצים בצפון מחלקים עצים בין הבתים. העצים משמשים לחימום הבית באמצעות תנורי קמין ומתקני אח. תנורי הקמין נפוצים מאוד באזור צפון הארץ, מבני אח וארובות נפוצים פחות. חברות שירותי הסקת עצים בצפון דואגות לכרות את העצים, לגזום את העצים ולהכין אותם בצורה הטובה ביותר לבעירה באח. שימוש בעצי הסקה איכותיים מבטיח הפצת חום לאורך זמן, החום מתפזר בכל הבית וניתן לחסוך בעלות החשמל.
שירותי הסקת עצים לתנורי קמין
הקמין משמש בישראל לחימום הבית אך ברחבי העולם ניתן למצוא גם בתים בהם נהוג לבשל ארוחות בתוך הקמין. בכדי להפעיל את הקמין יש צורך בשירותי הסקת עצים בצפון. לא ניתן בישראל לצאת ולכרות עצים להסקה באופן עצמאי ולכן כל אדם שמפעיל בבית קמין מתבקש לרכוש שירותי הסקת עצים בצפון. בצפון פועלות מספר חברות אשר מספקות הסקת עצים בצפון. העצים מגיעים באמצעות משלוח מיוחד עד לפתח ביתו של הלקוח.
את העצים רוכשות חברות הסקת עצים בצפון ממשקים חקלאים וספקים שונים ברחבי הארץ. המחירים של השירותים נקבעים בהתאם לכמות העצים שנרכשת, סוג השירות המתבקש וסוג העץ. הסקת עצים בצפון ניתן לקבל כיום במחירים זולים ומשתלמים במיוחד. חימום הבית באמצעות הקמין מאפשר חיסכון משמעותי בחשמל, את ההבדל תראו כבר בחשבון החשמל הבא.

דילוג לתוכן