04-8399444 | עספיא, כביש ראשי

לייעוץ התקשרו 04-8399444
או השאירו פרטים ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם:

לפרטים נוספים

אנא מלא את הטופס ונחזור בייעוץ אדיב ומקצועי

הסקה

החורף באזור צפון הארץ הוא קר במיוחד, בשעות הערב והלילה הטמפרטורה יורדת ויש לחמם את הבית. בתים רבים בוחרים לחמם את הבית באמצעות תנורי קמין ומתקני אח. אל תוך הקמין והאח יש להכניס עצים לבעירה. הקור באזור הצפון דורש שימוש בפתרונות מיוחדים של הסקה בצפון. בהתאם לכך ניתן לראות מגוון חברות אשר מציעות שירותי תחזוקה והתקנה של הסקה בצפון. מערכת חימום ביתית איכותית היא מוצר הכרחי בעבור כל בית באזור הצפון.
פתרונות הסקה
הסקה בצפון ניתן לבצע באמצעות תנורי קמין ומתקני אח. את תנורי הקמין ניתן לרכוש ואילו את מתקני האח יש לבנות ולצרף אליהם גם מתקן ארובה מתאים. את חום האש יוצרים באמצעות עצים מיוחדים להסקה. את העצים נהוג לרכוש באמצעות שירות חברות הסקה בצפון, החברות מביאות את העצים עד לבית הלקוח ואף מסדרים אותם בעבורו בתוך מתקנים מתאימים. תנורי קמין ומבנים של חימום באמצעות שריפת עצים מסייעים לחסוך בעלויות חשבון החשמל.
עצי הסקה
את העצים לצורכי הסקה בצפון לבתי התושבים רוכשים באמצעות חברות מיוחדות. החברות רוכשות את העצים מחקלאים, תעשיינים ומגוון ספקים שונים. העצים עוברים תהליך מיוחד לצורך הפיכתם לעצים מתאימים להסקה. חברות הסקה בצפון מספקות עצים לבתים רבים בכל אזור הצפון באמצעות משלוח מיוחד. מומלץ לכל משפחה להזמין בכל פעם כמות מספקת של עצים בכדי למנוע מצבים בהם הם נותרים ללא עצים להסקה בימים קרים. במקרים דחופים ניתן להזמין שירות הסקה בצפון מהיום להיום.
שירותי הסקה
פרט לעצים ניתן למצוא עוד פתרונות הסקה בצפון כמו משאבות חום, מתקני הסקה מרכזית, מתקן חימום רצפתי וציוד הסקה. חלק ממתקנני ההסקה הם מתקנים שיש לבנות בתוך קירות הבית ובתוך הרצפה. בארצות אירופה הקרות המתקנים הללו נפוצים אך בישראל מעט מאוד בתים מתקינים מתקני חימום תת רצפתי ומתקני חימום בתוך הקירות. עיקר פעילותם של חברות שירותי הסקה בצפון עוסק באספקת ציוד הסקה כמו עצים ותחזוקת תנורים ומתקנים. חשוב לציין כי לכל מתקן בעירה של עצים יש לצרף ארובה מתאימה לניקוז העשן, את התקנת הארובה וייעוץ על הפעלה ושימוש נכונים במתקני הסקה ניתן לקבל במסגרת שירותי החברות.

דילוג לתוכן