04-8399444 | עספיא, כביש ראשי

לייעוץ התקשרו 04-8399444
או השאירו פרטים ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם:

לפרטים נוספים

אנא מלא את הטופס ונחזור בייעוץ אדיב ומקצועי

בניית ארובות בצפון

שימוש בתנורי עץ וחימום הבית באמצעות מתקני הסקה דורש גם בנייה של ארובה מתאימה. בצפון פועלות מספר חברות אשר מספקות שירותי בניית ארובות בצפון. את הארובות ניתן לבנות מחומרים שונים בהתאם לסוג הבית וסוג המבנה המבוקש. את הארובה יש לבנות בכדי לאפשר לעשן הבעירה לצאת החוצה, ללא ארובה לא ניתן יהיה להפעיל מערכת הסקה. בכל מקרה של בניית ארובות בצפון יש לבצע את הבנייה בהתאם לתקן הבניה בישראל תוך הקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים וחזקים.
מתי צריך להתקין ארובה
תנורי הסקה מאפשרים לתושבי הצפון לחסוך בהוצאות חימום הבית באמצעות מכשירים חשמליים. בשנים האחרונות ניתן לראות שימוש גובר במתקני הסקה באזור הצפון ובכל אזורי הארץ. פנייה לחברה אשר מספקת שירותי בניית ארובות בצפון נדרשת במקרים בהם מותקן בתוך הבית אח בוער, קמין גדול או תנור בעירה עצים. הארובה מאפשרת לעשן להיפלט החוצה מתוך הבית, ללא פתח ניקוז העשן תנור לא יוכל לפעול בצורה תקינה.
את הארובה יש לבנות בהתאם למידות מדויקות של הבית. חברות של בניית ארובות בצפון מציעות כיום ארובות מעוצבות בייבוא מאיטליה ומדינות נוספות באירופה. את הארובות ניתן לקבל במספר גוונים של שחור, חום ולבן. שימוש בחברת בניית ארובות בצפון בעלת ניסיון רב מבטיח עבודה איכותית ועמידה לאורך זמן רב. מיקום הארובה בתוך הבית אינו מסכן את בני הבית ואינו מהווה מטרד.
בחירת חברת בניית ארובות
כאשר בוחרים חברת בניית ארובות בצפון חשוב לבחור חברה אמינה ומקצועית. חשוב לבקש מבעל החברה לראות עבודות קודמות של החברה ולבחון בעבודות את עמידות חומרי הגלם וטיב העבודה. שירותי בניית ארובות בצפון וכל שירותי בנייה אחרים יש לרכוש מבעל מקצוע מנוסה ומיומן. במהלך העבודה יש להקפיד על שימוש בחומרי גלם איכותיים וחלקים מקוריים של החברה. לא כל חברת בניית ארובות בצפון היא חברה מנוסה בבניית מתקני ארובה תקינים.
מחירים של בניית ארובות
שירותי בניית ארובות בצפון ניתן לרכוש במגוון מחירים. המחיר משתנה בהתאם לאופי העבודה המבוקש ואיכות חומרי הגלם. חשוב לבחור חומרים איכותיים ואנשי מקצוע מיומנים. כאשר בוחרים ארובה באיכות טובה ניתן להבטיח עמידות של המתקן לאורך שנים רבות. יש לקחת בחשבון כי בארובה מתבקשת להיות עמידה לשינויים משמעותיים של טמפרטורה ונזקי מזג אוויר. בחירת חומרי גלם איכותיים ועבודה איכותית תבטיח עמידות וניקוז איכותי. מומלץ לבצע השוואת מחירים בין מספר הצעות בניית ארובות בצפון ולבחור את ההצעה הטובה ביותר.

דילוג לתוכן